JADBERG Design

XGE Pants-Grey Line

Code: 311801

Popis produktu:

nov
Cena za kus 101.5 € s DPH

Poznámky:

XGE Pants-Grey Line

ZĽAVA
-46 %
Jadberg tip

Popis produktu

nov

nov Kód produktu: 311801
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
Tabuľka veľkostí
Dostupnosť: skladom Veľkosť: S
186,99 101,5s DPH
kus

nov

 

nové zapínanie

Na novom modeli sme vypočuli želanie našich brankárov a použili nový typ opasku so širším opaskom a zaklapávacie plastovou rýchlosponou. Zároveň je horná časť pásu doplnená tromi cvokmi pre rýchle zapnutie. Osvedčený systém individuálneho nastavenia pásku v bočných partiách bol zachovaný a novo som doplnili zo zadnej strany gumu vďaka ktorej nohavice ešte lepšie obopnú telo.

 


Efektné detaily

My v Jadbergu sme známi tým, že sa hráme s každým detailom a robí nám to radosť. Tak sme aj teraz "piplala" naše Top nohavice a vo farebných odtieňoch nájdete podtlač loga XGE, ktoré dodáva punc originality a zmyslu pre detail. Týmto to však nekončí XGE sú vychytané do každého detailu.


top materiály

Na XGE sme kvalitnými materiálmi naozaj nešetrili a vyberali sme tie najlepšie čo súčasný svetový trh ponúka. Tak ako jediní výrobcovia florbalového oblečenie používame na naše nohavice pravý Kevlar®, identický aký sa používa v armáde či leteckom priemysle. Aby toho nebolo dosť pod kevlarom je Cordura, ktorá istí vrchnú vrstvu a zároveň ju ochladzuje, takže predchádza spálenie. Na hlavný materiál sme dlho vyberali a až našli pevný, ale veľmi vzdušný FGK-Polyester s bavlnenou úpravou do španielskeho dodávateľa. Všetko kvalitné európske materiály.

Vychytávky pre náročené

Novo sme do nohavíc zaradili možnosť skrátiť si dĺžku podľa výšky hráča. Nohavice sú dodávané predĺžené a ak Vám dĺžka nevyhovuje je možnosť jednoduchým odstrihnutím si ich skrátiť. Tak vychádzame v ústrety chudým gólmanom, ktorí museli často chytať v nohaviciach nevyhovujúcich veľkostí.

prepracované zapínanie

Pred niekoľkými rokmi sme prešli na zapínanie pomocou suchých zipsov a zdá sa, že to bol krok správnym smerom. Tento typ zapínanie je v duchu "ADJUST" plne nastaviteľný, nikde netlačí a nepraská. Premyslený systém sme novo doplnili o ďalšie vychytávku-pracku so suchým zipsom, ktorá na spodku nohavíc bráni prílišnému roztváranie nohavíc.

 XGE Pants-Grey Line
Značkové vlákno Kevlar® je produktem inovativního vývoje firmy DuPont. Kombinuje v sobě lehkost a ohebnost s velmi vysokou pevností a oděruvzdorností. Dlouhodobý vývoj tohoto aramidového vlákna jehož základ tvoří krystalický polymer byl zdárně završen vědci z firmy DuPont v roce 1965.… Viac informácií
XGE Pants-Grey Line
Profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov Jadberg vyvinul systém "ProLine",… Viac informácií
XGE Pants-Grey Line
SubCol + od Jadbergu je nová technológia potlače farieb, ktorá zaisťuje oveľa žiarivejšie, jasnejšie a trvácnejšie odtiene v neobmedzenej palete s možnosťou priamej tlače neónových (fluo) farieb. Výrobky ošetrené týmto systémom vyzerajú stále ako nové aj po niekoľkoročnom užívaní.
XGE Pants-Grey Line
CoolFeel - je systém založený na použití vkladaných ventilačných dielikov z priedušných materiálov, ktoré sa aktívne podieľajú na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou. Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri… Viac informácií
XGE Pants-Grey Line
XGE - "Xtreme Goalie Equipment" je systém špeciálne vyvinutý pre brankárske florbalové výrobky. Produkty označené týmto logom budú vždy top Jadberg produkty z kolekcie brankařského florbalového vybavenia. Ich spoločným znakom je vybavenosť všetkými systémami a "vychytávkami", ktoré majú v…
XGE Pants-Grey Line
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
XGE Pants-Grey Line
Tento výrobok je vyrobený výhradne v rámci EÚ, vrátane materiálov, farieb a drobné prípravy. Vďaka tomu zodpovedá prísnym pravidlám bezpečnosti, hygienickej nezávadnosti a férovému jednaniu so zamestnancami s vylúčením detskej či iné znevýhodňujúce práce.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR