Späť do obchodu

Bono II

Kód produktu: 1309.05 | Profesionálne brankárske nohavice z príjemného a odolného materiálu, s hustou ale veľmi jemnou štruktúrou, vyvinutého priamo na tento účel. Anatomický strih spolu s vloženým klinom z pružného úpletu v krokovej časti zvyšujú voľnosť pohybu a okolo členka je predĺžený úplet, ktorý zabezpečuje nohavice proti vyhrňovaniu. Bočné a kolenné partie sú chránené tvarovaným polstrovaním. Materiál: 100% Polyester.
Zistiť viac informácií o produkte...


Vyberte veľkosť a počet kusov

kus

Odstrániť veľkosť

Pridať ďaľšiu veľkosť
Napíšte veľkosť a počet kusov (podľa požadovaného počtu setov).
Napr. 16x L, 5x XL, 2x XXL, Golman LDoprava zadarmo
Od 4 000 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč

Popis produktu

Jadberg Bono II

Profesionálne brankárske nohavice z príjemného a odolného materiálu, s hustou ale veľmi jemnou štruktúrou, vyvinutého priamo na tento účel. Anatomický strih spolu s vloženým klinom z pružného úpletu v krokovej časti zvyšujú voľnosť pohybu a okolo členka je predĺžený úplet, ktorý zabezpečuje nohavice proti vyhrňovaniu. Bočné a kolenné partie sú chránené tvarovaným polstrovaním. Materiál: 100% Polyester.

Použité technológie a materiályPoužité technológie a materiály


Bono II
Profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov Jadberg vyvinul systém "ProLine",…
Viac informácií