JADBERG Design

Cardigan Roma-Grey

Code: 1542103

Popis produktu:

NOVINKA-Štýlový, dámsky kardigan z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu s modernými veľkými vreckami. Pohodlný a krásny, výborne kombinovateľný.
Cena za kus 59.5 € s DPH

Poznámky:

Cardigan Roma-Grey

Popis produktu

NOVINKA-Štýlový, dámsky kardigan z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu s modernými veľkými vreckami. Pohodlný a krásny, výborne kombinovateľný.

NOVINKA-Štýlový, dámsky kardigan z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu s modernými veľkými vreckami. Pohodlný a krásny, výborne kombinovateľný. Kód produktu: 1542103
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
Dostupnosť: skladom Veľkosť: SM
  59,5s DPH
kus

Pohodlný a atraktívne kardigan Roma z luxusného a mäkkého bavlneného výplňku (Z rubu česaného) s modernými veľkými vreckami a štýlovými rukávy s manžetou. Zaujímavý a nevšedný strih z Vás urobí mačku, do kardigany sa krásne zabalíte, zahreje Vás keď je potrebné a doplnený šálom urobí veľkú parádu. krásne tvaruje postavu a robí svoju nositeľku elegantný a šik. Tento kúsok by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. V ponuke máme rôzne farby, Ktoré odporúčame vyberať podľa momentálnej nálady a chuti kombinovať s rôznymi doplnkami. Kvalitne vyrobený v našej rodinnej dielni na Morave z materiálov vyrábaných u nás ekologickými postupmi. Modelka na obrázku meria 170cm.

Kardigan sa štandardne dodáva bez opasku, ale možno ho prikúpiť v pasentní farbe zde.
Materiál: 80% bavlna, 20% Polyester
Ak je pri výrobku uvedené došíváme, je dodacia lehota cca 7-14 dní.

Cardigan Roma-Grey
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Cardigan Roma-Grey
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Cardigan Roma-Grey
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR