JADBERG Design

Kabát Softshell-PTR

Code: 1542134

Popis produktu:

Softshellový kabát s kapucňou a veľkými vreckami je spojením funkčnosti a elegancie. Skvelé vlastnosti softshellu sú zárukou komfortu a moderný strih z Vás urobí mačku.
Cena za kus 103.99 € s DPH

Poznámky:

Kabát Softshell-PTR

Popis produktu

Softshellový kabát s kapucňou a veľkými vreckami je spojením funkčnosti a elegancie. Skvelé vlastnosti softshellu sú zárukou komfortu a moderný strih z Vás urobí mačku.

Softshellový kabát s kapucňou a veľkými vreckami je spojením funkčnosti a elegancie. Skvelé vlastnosti softshellu sú zárukou komfortu a moderný strih z Vás urobí mačku. Kód produktu: 1542134
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  103,99s DPH
kus

V novom kabáte sa slúbi funkčnosť aj elegancia. Krásne zahreje a neprefúkne a vďaka veľké kapucni s ním môžete vyraziť do dažďa, alebo jesennej plieskanice. Je vyrobený zo silnejšieho, hrejivého a nepremokavého softshellu, odolného proti vetru, s vnútornou fleecovou vrstvou. Do kabátu sa môžete celá zabaliť a užívať si príjemné teplo.

  • Pohodlný a moderný strih
  • Veľká a prepracovaná kapucňa
  • Štýlový a pružný opasok je súčasťou kabátu
  • Dlhé rukávy je možné efektne vyhrnúť
  • Moderné veľké vrecká, dotvárajúce štýl
  • Softshellový materiál je hrejivý, ľahký a odolný vetru aj dažďu
  • Krásne a moderné farby
  • Ideálna dĺžka s rázporkom
  • Slušivý a výborne kombinovateľný s ostatnými kúskami
  • Kvalitná česká práca-Slow Fashion CZ

Kabát je možné nosiť voľný alebo utiahnuť originálnym pásikom s gumou (je súčasťou balenia). Moderné pastelové farby a skvelé vlastnosti softshellu, spolu s kvalitným spracovaním v našej rodinnej dielni, robia z tohto nového kúsku z kolekcie Jadberg Women srdcovú záležitosť všetkých štýlových žien, ktoré ocenia spojenie modernej technológie a funkčnosti materiálu s eleganciou a šarmom.

Materiál-kabát: Softshell 100% Polyester, parametre: Vodný stĺpec 10000mm, priedušnosť 3000g/m2, gramáž 300g/m2. Z vnútornej strany fleecová vrstva. Pokiaľ je u výrobku uvedené došívame, je dodacia lehota cca 10-20 dní.

Pri údržbe softshellu prosím nepoužívajte aviváž-porušila by štruktúru tkaniny a materiál by stratil svoje vynikajúce parametre. Pri praní stačí teplota 30st, softshell sa veľmi dobre udržuje, nečistoty na ňom nedržia a často stačí len utrieť vlhkou handričkou.

Kabát Softshell-PTR
Softshell je moderní materiál s vynikajícími parametry. Je lehký, neprofoukne, nepromokne, je částečně pružný, snadno se udržuje a odvádí vlhkost od těla. Ideální na kabáty a bundy do přechodných období i mírných zim (do -5°C). Softshell je stálobarevný a zachovává si tvarovou stálost a…
Kabát Softshell-PTR
Zateplený funkční materiál se schopností odpařovat přebytečnou vlhkost, ale v případě potřeby i zahřívat. Vhodný na zimní sportování, popřípadě jako první vrstva na lyže či běžky.
Kabát Softshell-PTR
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Kabát Softshell-PTR
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR