JADBERG Design

Dámske nohavice Aria BLK

Code: 1572106

Popis produktu:

Dámske nohavice s vreckami z mäkkej a počesaný s vysokým pásom a skrytú gumou.
Cena za kus 70.99 € s DPH

Poznámky:

Dámske nohavice Aria BLK

Popis produktu

Dámske nohavice s vreckami z mäkkej a počesaný s vysokým pásom a skrytú gumou.

Dámske nohavice s vreckami z mäkkej a počesaný s vysokým pásom a skrytú gumou. Kód produktu: 1572106
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  70,99s DPH
kus

Dámske nohavice (tepláky) z mäkkej bavlny s vreckami majú vyšší pás zvýrazňujúci zadoček so skrytou gumou. Široké a rovné nohavice sú športovo elegantným kúskom. Budeš ich milovať. Doplnením o krátku bundičku, top a tenisky vytvoríš pohodlný a dokonalý letný outfit.

  • Pohodlný a štýlový strih
  • veľké vrecká
  • Mäkký, poddajný a kvalitný materiál
  • Krásne a moderné farby
  • Kvalitná česká práce

Vyrobené v našej rodinnej dielni na Morave. Modelka na obrázku meria 170 cm a má veľkosť SM. Ak je pri výrobku uvedené došíváme, je dodacia lehota cca 7-14 dní.
Na tepláky používame veľmi príjemný a kvalitný materiál, spĺňajúce prísne normy. Materiál je o strednej gramáži (250g / m2), ľahko elastický, nezráža sa, nežmolkuje. Zloženie: 90% Bavlna, 10% elastan.

Dámske nohavice Aria BLK
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Dámske nohavice Aria BLK
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Dámske nohavice Aria BLK
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR