JADBERG Design

Dámske Tepláky Lily Cream

Code: 1572104

Popis produktu:

Dámske tepláky s vreckami z mäkkej a počesaný bavlny s vysokým pásom a skrytú gumou.
Cena za kus 41.5 € s DPH

Poznámky:

Dámske Tepláky Lily Cream

Popis produktu

Dámske tepláky s vreckami z mäkkej a počesaný bavlny s vysokým pásom a skrytú gumou.

Dámske tepláky s vreckami z mäkkej a počesaný bavlny s vysokým pásom a skrytú gumou. Kód produktu: 1572104
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  41,5s DPH
kus

Dámske nohavice (tepláky) z mäkkej, počesanej bavlny s vreckami majú vysoký pás so skrytou gumou. Široké a rovné nohavice sú športovo elegantným kúskom. Budeš ich milovať. Doplnením o krátku bundičku a tenisky vytvoríš pohodlný a dokonalý outfit do mesta.

  • Pohodlný a štýlový strih
  • veľké vrecká
  • Mäkký, poddajný a kvalitný materiál
  • Krásne a moderné farby
  • Kvalitná česká práce

Vyrobené v našej rodinnej dielni na Morave. Modelka na obrázku meria 170 cm a má veľkosť SM. Ak je pri výrobku uvedené došíváme, je dodacia lehota cca 7-14 dní.
Na tepláky používame veľmi príjemný a kvalitný materiál vyrobený v Českej republike, spĺňajúce prísne normy. Materiál je silnejší (gramáž: 300g / m2), z rubu počesaný, nezráža sa, nežmolkuje. Zloženie: 90% Bavlna, 10% Polyester.

Dámske Tepláky Lily Cream
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Dámske Tepláky Lily Cream
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Dámske Tepláky Lily Cream
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR