JADBERG Design

Nšo-Či Legíny

Code: 1242101

Popis produktu:

Dámske legíny s vysokým pásom zo serie ART. Špičkový materiál s vysokým podielom elastanu zaisťuje maximálny komfort a vďaka prepracovanému strihu legíny skvele padnú na telo. Vhodné na beh, jogu, in-lajny, cvičenie, tanec a ďalšie aktivity.
Cena za kus 70.99 € s DPH

Poznámky:

Nšo-Či Legíny

Popis produktu

Dámske legíny s vysokým pásom zo serie ART. Špičkový materiál s vysokým podielom elastanu zaisťuje maximálny komfort a vďaka prepracovanému strihu legíny skvele padnú na telo. Vhodné na beh, jogu, in-lajny, cvičenie, tanec a ďalšie aktivity.

Dámske legíny s vysokým pásom zo serie ART. Špičkový materiál s vysokým podielom elastanu zaisťuje maximálny komfort a vďaka prepracovanému strihu legíny skvele padnú na telo. Vhodné na beh, jogu, in-lajny, cvičenie, tanec a ďalšie aktivity. Kód produktu: 1242101
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  70,99s DPH
kus

Dámske legíny Nšo-či dokonale priľnú na telo. Legíny majú nový, zdokonalený strih s vysokým a kompresným pásom, tvarujú a vylepšujú postavu a sú vyrobené z príjemného a funkčného super mäkkého a čiastočne recyklovaného materiálu s výrazným podielom elastanu, pružného všetkými smermi. Materiál dýcha a aktívne pracuje pri odvádzanie vlhkosti a vzhľadom k vysokému podielu elastanu výborne pruží, dokonale priľne na telo a formuje krivky.

 • Strih vylepšujúce a tvarujúci postavu.
 • Vysoký, kompresný pas (10cm).
 • Legíny neschádza a drží na mieste.
 • Špičkový, funkčné a vysoko pružný a príjemný materiál.
 • Technológia plochých švov-švy sú mäkké, pružné a trvanlivé.
 • Žiarivé a Fluo farby.
 • Originálny a neprehliadnuteľný umelecký dizajn-ART série.
 • Pozitívne afirmácie a duchovné symboly.
 • UV Ochrana SPF40 +.
 • Vyrobené v ČR v našej dielni.
 • Legíny sa prispôsobí-efekt druhej kože.

Vysoký pás formuje postavu, zvyšuje pohodlie pri nosení a drží legíny bezpečne na svojom mieste. Materiál s výrazným podielom elastanu (26%) s pamäťovým efektom zaisťuje maximálny komfort a pohodlie a vďaka prepracovanému strihu legíny perfektne padnú na telo, tvarujú boky a držia kde majú a neschádzajú. Po niekoľkých použitiach sa tvarovo prispôsobí a sú ako druhá koža. používame technológiou plochých švov, Ktoré sú extra pružné a trvanlivé a zvyšujú komfort i životnosť. sýte farby sú výsledkom novej technológie tlače. Originálny a neprehliadnuteľný dizajn, UV Ochrana SPF40 +. Legíny sú vhodné na akékoľvek športové aktivity-behanie, tancovanie, jogu, cvičenie, alebo len tak pre radosť. Materiál: 74% Soft Polyester, 26% Elastan.

Vyrobené v našej rodinnej dielni na Morave. Modelka na obrázku meria 170 cm a má legíny vo veľkosti S (Miery: 88-69-92. Celková dĺžka legín na fotke je 101 cm, vnútorná dĺžka 74 cm).

Legíny Nšo-Či vychádzajú z lásky k prírode. Zemité odtiene navodzujú pocit pohody, pokoja a súzvuk s našou Zemou. Design týchto legín je dôkazom, že aj v ťažkých časoch môžu vznikať krásne veci, ktoré sú schopné pohladiť na duši. Legíny sme opatrili pozitívnymi afirmácie a múdrosti indiánskych kmeňov pre väčšiu pohodu a mier v duši. Nšo-či patrí do našej jarnej kolekcie 2021-Bohemian Soul.

Naše výrobky vytvárame tak, aby mali čo najmenší vplyv na prírodu. Všetko šijeme u nás z tuzemských, maximálne európskych materiálov a keď to ide, vyrábame z materiálov recyklovaných. Ak legíny nie sú skladom, potom je došíváme a dodacia lehota je cca 10-14 pracovných dní.


Nšo-Či Legíny
Extra pružný materiál s vysokým podílem elastomeru 15-20%. Výrobky z tohoto materiálu se vyznačují vysokým zpevněním svalů a zachovaním tepelné pohody, díky čemuž se předchází svalovým zraněním, předčasné únavě a dochází ke zrychlení regenerace.
Nšo-Či Legíny
Profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov Jadberg vyvinul systém "ProLine",… Viac informácií
Nšo-Či Legíny
SubCol + od Jadbergu je nová technológia potlače farieb, ktorá zaisťuje oveľa žiarivejšie, jasnejšie a trvácnejšie odtiene v neobmedzenej palete s možnosťou priamej tlače neónových (fluo) farieb. Výrobky ošetrené týmto systémom vyzerajú stále ako nové aj po niekoľkoročnom užívaní.
Nšo-Či Legíny
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Nšo-Či Legíny
Tento výrobok je vyrobený výhradne v rámci EÚ, vrátane materiálov, farieb a drobné prípravy. Vďaka tomu zodpovedá prísnym pravidlám bezpečnosti, hygienickej nezávadnosti a férovému jednaniu so zamestnancami s vylúčením detskej či iné znevýhodňujúce práce.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR