JADBERG Design

Bomber Night Jungle

Code: 1552001

Popis produktu:

Dizajnový, dámsky bomber z hrejivého a ľahko počesaného materiálu. Vhodný pre prechodové obdobie pre každú príležitosť.
Cena za kus 73.5 € s DPH

Poznámky:

Bomber Night Jungle

Popis produktu

Dizajnový, dámsky bomber z hrejivého a ľahko počesaného materiálu. Vhodný pre prechodové obdobie pre každú príležitosť.

Dizajnový, dámsky bomber z hrejivého a ľahko počesaného materiálu. Vhodný pre prechodové obdobie pre každú príležitosť. Kód produktu: 1552001
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  73,5s DPH
kus

Nový dámsky bomber v perfektnom strihu z ľahko počesaného a pružného materiálu. Plne potlačený, autorský dizajn, praktické vrecká a výborné dielenské spracovanie z našej dielne Vám dodá šmrnc a dobrú náladu. Vhodný ako vrchný bunda, alebo aj pod kabát či bundu. Designy ladí k ďalším výrobkom z našej kolekcie, takže si môžete zladiť kompletný outfit v podobnom duchu. Vyrobený v našej rodinnej dielni na Morave. Modelka na obrázku meria 170cm.

Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan. Ak je pri výrobku uvedené došíváme, je dodacia lehota cca 7-14 dní.

Bomber Night Jungle
Zateplený, funkční a elastický materiál s jemným počesáním z rubové strany s rychlou schopností odpařovat přebytečnou vlhkost a zahřívacími parametry. Vhodný jako první vrstva termoprádla. Výrobky z tohoto materiálu jsou vhodné do chladných podmínek jako je podzimní či zimní sportování,…
Bomber Night Jungle
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Bomber Night Jungle
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR