JADBERG Design

bomber Star

Code: 1552003

Popis produktu:

Dizajnový, dámsky bomber z veľmi príjemného, hrejivého, ľahko počesaného a elastického materiálu. Vhodný pre každú príležitosť.
Cena za kus 80.5 € s DPH

Poznámky:

bomber Star

Popis produktu

Dizajnový, dámsky bomber z veľmi príjemného, hrejivého, ľahko počesaného a elastického materiálu. Vhodný pre každú príležitosť.

Dizajnový, dámsky bomber z veľmi príjemného, hrejivého, ľahko počesaného a elastického materiálu. Vhodný pre každú príležitosť. Kód produktu: 1552003
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  80,5s DPH
kus

Nový dámsky bomber v perfektnom strihu z ľahko česaného a čiastočne elastického materiálu. Plne potlačený, autorský dizajn, praktické vrecká na zips a výborné dielenské spracovanie z našej dielne Vám dodá šmrnc a dobrú náladu. Vhodný ako vrchný bunda, alebo aj pod kabát či zateplenú bundu. Designy ladí k ďalším výrobkom z kolekcie Star, Takže si môžete zladiť kompletný outfit v podobnom štýle. Vyrobený v našej rodinnej dielni na Morave. Modelka na obrázku meria 170cm.

Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan. Ak je pri výrobku uvedené došíváme, je dodacia lehota cca 7-14 dní.

bomber Star
Zateplený, funkční a elastický materiál s jemným počesáním z rubové strany s rychlou schopností odpařovat přebytečnou vlhkost a zahřívacími parametry. Vhodný jako první vrstva termoprádla. Výrobky z tohoto materiálu jsou vhodné do chladných podmínek jako je podzimní či zimní sportování,…
bomber Star
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
bomber Star
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR