JADBERG Design

Mikina Hoodie Grey

Code: 1552106

Popis produktu:

Slušivá, dámska, pohodlná, dlhá mikina s kapucňou z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu so štýlovou klokankou.
Cena za kus 60.99 € s DPH

Poznámky:

Mikina Hoodie Grey

ZĽAVA
-6 %

Popis produktu

Slušivá, dámska, pohodlná, dlhá mikina s kapucňou z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu so štýlovou klokankou.

Slušivá, dámska, pohodlná, dlhá mikina s kapucňou z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu so štýlovou klokankou. Kód produktu: 1552106
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
Dostupnosť: neznáma Veľkosť: L-XL
64,99 60,99s DPH
kus

Novinka-jar 21. Pohodlná a štýlová, dlhá mikina Hoodie z mäkkého, bavlneného výplňku (z rubu česaného) s modernou klokankou, vysokými úplety a predĺženou manžetou s otvorom na palec. Osvedčený strih a materiál, univerzálne kombinovateľný a vždy IN.

  • Štýlový a vyštíhlený strih
  • Veľká kapucňa a klokanka
  • Mäkký, poddajný a kvalitný materiál
  • Krásne a moderné farby
  • Predĺžené manžety s otvorom na palec
  • vysoký náplet
  • Kvalitná česká práce

Tento nový kúsok by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. Pohodlný a štýlový pokojne na HO, do mesta či do prírody. V ponuke máme rôzne farby, ktoré odporúčame vyberať podľa momentálnej nálady a chuti. Kvalitne vyrobený v našej lokálnej dielni na Morave z českých materiálov.Ak je pri výrobku uvedené došíváme, je dodacia lehota cca 7-14 dní. Modelka na obrázku meria 170 cm a má veľkosť XS.

Na mikiny používame veľmi príjemný a kvalitný materiál vyrobený v Českej republike, spĺňajúce prísne normy. Materiál je silnejší (gramáž: 300g / m2), z rubu počesaný, nezráža sa, nežmolkuje. Zloženie: 90% Bavlna, 10% Polyester.

Mikina Hoodie Grey
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Mikina Hoodie Grey
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Mikina Hoodie Grey
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR