JADBERG Design

Mikina Hoodie PTR

Code: 1552122

Popis produktu:

Slušivá dámska, pohodlná, dlhá mikina s kapucňou z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu so štýlovou klokankou.
Cena za kus 60.99 € s DPH

Poznámky:

Mikina Hoodie PTR

ZĽAVA
-6 %

Popis produktu

Slušivá dámska, pohodlná, dlhá mikina s kapucňou z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu so štýlovou klokankou.

Slušivá dámska, pohodlná, dlhá mikina s kapucňou z mäkkého a hrejivého bavlneného úpletu so štýlovou klokankou. Kód produktu: 1552122
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
64,99 60,99s DPH
kus

Novinka-jeseň 21. Pohodlná a štýlová, dlhá mikina Hoodie z mäkkého, bavlneného výplnku (z rubu počesaného) s modernou klokankou, vysokými nápletmi a predĺženou manžetou s otvorom na palec. Osvedčený strih a materiál, univerzálne kombinovateľný a vždy IN.

  • Štýlový a pekný strih
  • Veľká kapucňa a klokanka
  • Mäkký, poddajný a kvalitný materiál
  • Krásne a moderné farby
  • Predĺžené manžety s otvorom na palec
  • Vysoký náplet
  • Kvalitná česká práca

Tento nový kúsok by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. Pohodlný a štýlový pokojne na HO, alebo aj do mesta či d prírody. V ponuke máme rôzne farby, ktoré odporúčame vyberať podľa momentálnej nálady a chuti. Kvalitne vyrobený v našej lokálnej dielni na Morave zo slovenských materiálov.Pokiaľ je u výrobku uvedené došívame, je dodacia lehota cca 7-14 dní. Modelka na obrázku meria 170 cm a má veľkosť XS.

Na mikiny používame veľmi príjemný a kvalitný materiál vyrobený v Českej republike, spĺňajúci prísne normy. Materiál je silnejší (gramáž: 300g/m2), z rubu počesaný, nezráža sa, nežmolkuje. Zloženie: 90% bavlna, 10% polyester.

Mikina Hoodie PTR
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Mikina Hoodie PTR
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Mikina Hoodie PTR
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR