JADBERG Design

Mikinošaty Maya PTR

Code: 1552110

Popis produktu:

Hit roka 2021 - Predĺžené mikinošaty s kapucňou z bavlneného úpletu a štýlovú klokankou. Výborne kombinovateľné a pohodlné.
Cena za kus 55.99 € s DPH

Poznámky:

Mikinošaty Maya PTR

Popis produktu

Hit roka 2021 - Predĺžené mikinošaty s kapucňou z bavlneného úpletu a štýlovú klokankou. Výborne kombinovateľné a pohodlné.

Hit roka 2021 - Predĺžené mikinošaty s kapucňou z bavlneného úpletu a štýlovú klokankou. Výborne kombinovateľné a pohodlné. Kód produktu: 1552110
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  55,99s DPH
kus

Hit sezóny 2021. Slušivé a štýlové predĺženej mikinošaty z mäkkého a pružného, bavlneného výplňku s modernou klokankou. Prepracovaný strih a kvalitný materiál, univerzálne kombinovateľné a vždy slušivé. Kúsok, ktorý je nutný mať v tomto roku.

  • Štýlový a vyštíhlený strih
  • Veľká kapucňa a klokanka
  • Mäkký, poddajný a kvalitný materiál
  • Krásne a moderné farby
  • Predĺžená dĺžka tvarujúci postavu
  • Výborne kombinovateľné s inými kúskami
  • Kvalitná česká práce-originálny design

Šaty sú vyrobené v našej rodinnej dielni na Morave. Modelka na obrázku meria 170cm a má veľkosť SM. Mikinošaty sú ľahko kombinovateľné s iným oblečením, či už s legínami, riflami či bez nich. Presne v štýle Slow Fashion.

Na mikinošaty používame veľmi príjemný a kvalitný bavlnený materiál o strednej gramáži: 250 g / m2. Je ľahko elastický, nezráža sa a nežmolkuje. Ak je pri výrobku uvedené došíváme, je dodacia lehota cca 7-14 dní. Zloženie: 92% Bavlna, 8% elastan.

Mikinošaty Maya PTR
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Mikinošaty Maya PTR
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Mikinošaty Maya PTR
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR