JADBERG Design

Skladaná sukňa Betty Mid-BRD

Code: 1582204

Popis produktu:

Slušivá skladaná sukňa strednej dĺžky s pružným pásom a zipsom z pohodlného materiálu. Ideálna dĺžka a strih, štýlové farby a kvalitné šitie. Táto sukňa z Teba urobí mačku.
Cena za kus 84.99 € s DPH

Poznámky:

Skladaná sukňa Betty Mid-BRD

Popis produktu

Slušivá skladaná sukňa strednej dĺžky s pružným pásom a zipsom z pohodlného materiálu. Ideálna dĺžka a strih, štýlové farby a kvalitné šitie. Táto sukňa z Teba urobí mačku.

Slušivá skladaná sukňa strednej dĺžky s pružným pásom a zipsom z pohodlného materiálu. Ideálna dĺžka a strih, štýlové farby a kvalitné šitie. Táto sukňa z Teba urobí mačku. Kód produktu: 1582204
Čitať viac
ZADAJTE VEĽKOSŤ A POČET KUSOV
  84,99s DPH
kus

Skladané sukne sú späť. Hodia sa k nim tričko a tenisky, rovnako tak elegantné lodičky alebo balerínky. Úžasný a nadčasový princeznovský štýl, je ako splnený detský sen, ktorý sa dá nosiť na každú príležitosť a pritom je tak pohodlný a šik. V tejto sukni sa za Tebou každý otočí.

  • Princeznovský strih strednej dĺžky s gumou a zipsom
  • Bavlnený materiál s elastanom, ktorý dobre drží tvar
  • pastelové farby
  • pohodlné vrecká
  • Autorský strih z nášho ateliéru
  • Ideálna dĺžka a univerzálne použitie
  • Kvalitne vyrobené v našej dielni na Morave

Sukňu sme navrhla z pevnejšieho materiálu, aby vytvorila bohatý tvar. Pásik je v zadnom diele dômyselne doplnený o gumu a zips a vďaka tomu sukne krásne sadne aj na rôzne pasy a dobre sa oblieka. Je moc príjemná na nosenie, do boku som zapracovala pohodlné vrecká a v našich podmienkach je využiteľná od jari do jesene.

Vyrobené v našej rodinnej dielni na Morave štýlom Slow Fashion. Modelka na obrázku som ja-Monča a meriam 170 cm a mám sukňu vo veľkosti SM a moje miery sú: 88-70-92. Materiál: 90% Bavlna, 10% elastan.

Naše výrobky vytvárame tak, aby mali čo najmenší vplyv na prírodu. Všetko šijeme u nás z tuzemských, maximálne európskych materiálov a keď to ide, vyrábame z materiálov recyklovaných. Ak sukienky nie sú skladom, potom je došíváme a dodacia lehota je cca 10-14 pracovných dní.

 

 

Skladaná sukňa Betty Mid-BRD
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Skladaná sukňa Betty Mid-BRD
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Posledné prezerané

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 50 EUR