Späť do obchodu

Target Top R9000-Green

Kód produktu: 301701 | Profesionální, funkční florbalový brankařský dres v pohodlném střihu ze vzdušného a odolného materiálu opatřeného úpravou proti zatrhávání (aktivně ochlazuje a transportuje vlhkost). Při konstrukci dresu jsme kladli maximální důraz na lehkost, snadný pohyb díky dokonalému střihu, kompletní ochranu a funkčnost dresu. Vnější část rukávů je vybavena velmi lehkou ochrannou vrstvou z dutých vláken (100g/m2) a z vnitřní strany je opatřena chrániči loktů. Ramena jsou doplněna ergonomicky tvarovanými přídavnými chrániči,…
Zistiť viac informácií o produkte...


Vyberte veľkosť a počet kusov
Tabuľky veľkostí
kus

Odstrániť veľkosť

Pridať ďaľšiu veľkosť
Napíšte veľkosť a počet kusov (podľa požadovaného počtu setov).
Napr. 16x L, 5x XL, 2x XXL, Golman LDoprava zadarmo
Od 160 EUR
Dárek k nákupu
Od 50 EUR

Popis produktu

Jadberg Target Top R9000-Green

Profesionální, funkční florbalový brankařský dres v pohodlném střihu ze vzdušného a odolného materiálu opatřeného úpravou proti zatrhávání (aktivně ochlazuje a transportuje vlhkost). Při konstrukci dresu jsme kladli maximální důraz na lehkost, snadný pohyb díky dokonalému střihu, kompletní ochranu a funkčnost dresu.
Vnější část rukávů je vybavena velmi lehkou ochrannou vrstvou z dutých vláken (100g/m2) a z vnitřní strany je opatřena chrániči loktů. Ramena jsou doplněna ergonomicky tvarovanými přídavnými chrániči, které zvětšují objem. Zadní díl je pro maximalizaci komfortu vyroben z extra prodyšného materiálu CoolFit se zvětšenými velikostmi děr s vynikajícími parametry zlepšujícími ventilaci dresu a zajišťujícími účinnou cirkulaci čerstvého vzduchu kolem brankářova těla. Na spodní části dresu je lem z odolného materiálu, který zvyšuje životnost a v boku jsou umístěny rozparky pro snadnější pohyb. Dres není na přední části posltrovaný, doporučujeme dokoupit vestu: Doporučujeme Jadberg XGE Vest, Jadberg Agent nebo Jadberg Scout. Designově je tento dres navrhován ke kalhotům Jadberg Target R9000.

Materiál: 100% Polyester, CoolFit-100% Polyester

Použité technológie a materiály
Target Top R9000-Green
CoolFit-funkčný materiál zaisťujúci odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a aktívny transport vrátane cirkulácia vzduchu, vďaka čomu telo športovca udržiava neustále v suchu a ideálnej teplote. Funkčné vlastnosti sú podporené špeciálnymi vláknami sa zmäkčujúci úpravou.
Target Top R9000-Green
Profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov Jadberg vyvinul systém "ProLine",…
Viac informácií
Target Top R9000-Green
SubCol + od Jadbergu je nová technológia potlače farieb, ktorá zaisťuje oveľa žiarivejšie, jasnejšie a trvácnejšie odtiene v neobmedzenej palete s možnosťou priamej tlače neónových (fluo) farieb. Výrobky ošetrené týmto systémom vyzerajú stále ako nové aj po niekoľkoročnom užívaní.
Viac informácií
Target Top R9000-Green
CoolFeel - je systém založený na použití vkladaných ventilačných dielikov z priedušných materiálov, ktoré sa aktívne podieľajú na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou. Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri…
Viac informácií
Target Top R9000-Green
Špičkové jadrové nite najvyššej kvality s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou proti roztrhnutiu. Coats-najlepší výrobca nití na svete, ktoré predlžujú životnosť.
Target Top R9000-Green
Tento výrobok je vyrobený výhradne v rámci EÚ, vrátane materiálov, farieb a drobné prípravy. Vďaka tomu zodpovedá prísnym pravidlám bezpečnosti, hygienickej nezávadnosti a férovému jednaniu so zamestnancami s vylúčením detskej či iné znevýhodňujúce práce.
Zobraziť ďalšie technológie a materiály