Späť do obchodu

Flb Socks

Kód produktu: 3912.01 | Komfortné, profesionálne štucne určené špeciálne pre florbal s funkčnými partiami na kritických miestach a froté ponožkou. Sú zhotovené z kvalitných vlákien s obzvlášť vysokou elasticitou. V oblasti priehlavku, členku a nad lýtkom sú pásy s prímesou elastanu, ktoré štucne zabezpečujú proti zhrňovaniu. Štucne sú kratšie ako klasické futbalové štucne, neohrňujú sa a sú užšie, pretože sa nepoužíva chránič holene, vďaka čomu lepšie drží na nohe. Materiál: 95% Polypropylén, 5% elastan.
Zistiť viac informácií o produkte...


Vyberte veľkosť a počet kusov

kus

Odstrániť veľkosť

Pridať ďaľšiu veľkosť
Napíšte veľkosť a počet kusov (podľa požadovaného počtu setov).
Napr. 16x L, 5x XL, 2x XXL, Golman LDoprava zadarmo
Od 160 EUR
Dárek k nákupu
Od 50 EUR

Popis produktu

Jadberg Flb Socks

Komfortné, profesionálne štucne určené špeciálne pre florbal s funkčnými partiami na kritických miestach a froté ponožkou. Sú zhotovené z kvalitných vlákien s obzvlášť vysokou elasticitou. V oblasti priehlavku, členku a nad lýtkom sú pásy s prímesou elastanu, ktoré štucne zabezpečujú proti zhrňovaniu. Štucne sú kratšie ako klasické futbalové štucne, neohrňujú sa a sú užšie, pretože sa nepoužíva chránič holene, vďaka čomu lepšie drží na nohe.
Materiál: 95% Polypropylén, 5% elastan.

Použité technológie a materiály
Flb Socks
Profesionálni športovci požadujú aby oblečenie a vybavenie, ktoré používajú k svojej činnosti zodpovedalo svojimi kvalitami a vlastnosťami ich náročným predstavám a pokiaľ možno, aby im pomáhalo zdokonaľovať ich zručnosti. Na základe týchto poznatkov Jadberg vyvinul systém "ProLine",…
Viac informácií
Flb Socks
CoolFeel - je systém založený na použití vkladaných ventilačných dielikov z priedušných materiálov, ktoré sa aktívne podieľajú na transporte a odparovanie prebytočnej telesnej vlhkosti a teploty vzniknuté zvýšenou fyzickou záťažou. Tým udržujú mikroklímu športovcov na ideálnej úrovni, pri…
Viac informácií
Flb Socks
DyeCol-je systém barvení klasickou barvířskou technikou ekologickými barvami. Vyznačuje se výbornou stálostí barev a jasností odstínů.